У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янський - Торецький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янський - Торецький:

Поточний розклад електричок Знам'янський - Торецький включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 20 хв зі станції Знам'янський і прибуває на станцію Торецький о 08 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6816-6826 сполученням Слов'янськ - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Знам'янський і Торецький цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янський - Торецький, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янський Торецький ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янський - Торецький можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янський -Торецький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янський — Торецький

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Торецький — Знам'янський