У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6808 Слов'янськ — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Слов'янськ - Лозова номер 6808 відправляється зі станції Слов'янськ о 17.15 і прибуває на станцію Лозова о 20.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6808 Слов'янськ - Лозова пролягає по таким станціям як Прилужний-1, Прилужний-3, Черкаський, Прелеснянський, Торецький, Гусарівка, Надеждівка, Чайчин Міст, Григорівка, Пригоже, Бурбулатівська, Близнюки, 934 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Слов'янськ – Лозова складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 101.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 17.15
1032 Км 17.20 1 хв  17.21 5 хв 
Прилужний-1 17.23 1 хв  17.24 8 хв 
Прилужний-2 17.27 1 хв  17.28 12 хв 
Прилужний-3 17.32 1 хв  17.33 17 хв 
Шидловська 17.38 1 хв  17.39 23 хв 
Черкаський 17.42 1 хв  17.43 27 хв 
Знам'янський 17.45 1 хв  17.46 30 хв 
Прелеснянський 17.51 1 хв  17.52 36 хв 
Бантишеве 17.56 1 хв  17.57 41 хв 
Торецький 18.02 1 хв  18.03 47 хв 
Некременко 18.07 1 хв  18.08 52 хв 
Гусарівка 18.12 16 хв  18.28 57 хв 
Дерезівка 18.32 1 хв  18.33 1 г  17 хв 
Надеждівка 18.37 1 хв  18.38 1 г  22 хв 
Барвенкове 18.42 1 хв  18.43 1 г  27 хв 
Чайчин Міст 18.48 1 хв  18.49 1 г  33 хв 
Язикове 18.55 1 хв  18.56 1 г  40 хв 
Григорівка 19.02 1 хв  19.03 1 г  47 хв 
Гаврилівка 19.10 1 хв  19.11 1 г  55 хв 
Пригоже 19.17 1 хв  19.18 2 г  2 хв 
Дубове 19.26 1 хв  19.27 2 г  11 хв 
Бурбулатівська 19.33 1 хв  19.34 2 г  18 хв 
950 Км 19.38 1 хв  19.39 2 г  23 хв 
Близнюки 19.44 1 хв  19.45 2 г  29 хв 
Рудаєве 19.52 1 хв  19.53 2 г  37 хв 
934 Км 19.59 1 хв  20.00 2 г  44 хв 
Лозова 20.12 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6808 Слов'янськ — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930