У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6802 Слов'янськ — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Слов'янськ - Лозова номер 6802 відправляється зі станції Слов'янськ о 09.55 і прибуває на станцію Лозова о 12.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6802 Слов'янськ - Лозова пролягає по таким станціям як Прилужний-1, Прилужний-3, Черкаський, Прелеснянський, Торецький, Гусарівка, Надеждівка, Чайчин Міст, Григорівка, Пригоже, Бурбулатівська, Близнюки, 934 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Слов'янськ – Лозова складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 101.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

У добу 21,23 травня 2024 року: № 6802 сполученням Слов’янськ-Лозова – до ст. Барвінкове курсує згідно з діючим розкладом руху та далі Барвiнкове 11.05-11.09, З.п. Чайчин Міст 11.18-11.19, Язикове 11.29-11.30, З.п. Григорівка 11.36- 11.36,5, Гаврилiвка 11.44-11.45, З.п. Пригоже 11.50,5-11.51, Дубове 11.59-12.00, З.п. Бурбулатівська 12.05,5-12.06, З.п. 950км 12.11- 12.11,5, Близнюки 12.16-12.17, З.п. Рудаєво 12.23,5-12.24,5, З.п.934км 12.29,5-12.30, Пост 4 км 12.33, Лозова 12.41.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 09.55
1032 Км 09.59 1 хв  10.00 4 хв 
Прилужний-1 10.02 1 хв  10.03 7 хв 
Прилужний-2 10.06 1 хв  10.07 11 хв 
Прилужний-3 10.10 1 хв  10.11 15 хв 
Шидловська 10.16 1 хв  10.17 21 хв 
Черкаський 10.20 1 хв  10.21 25 хв 
Знам'янський 10.23 1 хв  10.24 28 хв 
Прелеснянський 10.29 1 хв  10.30 34 хв 
Бантишеве 10.34 1 хв  10.35 39 хв 
Торецький 10.40 1 хв  10.41 45 хв 
Некременко 10.45 1 хв  10.46 50 хв 
Гусарівка 10.50 1 хв  10.51 55 хв 
Дерезівка 10.55 1 хв  10.56 1 г 
Надеждівка 11.00 1 хв  11.01 1 г  5 хв 
Барвенкове 11.05 1 хв  11.06 1 г  10 хв 
Чайчин Міст 11.11 1 хв  11.12 1 г  16 хв 
Язикове 11.18 1 хв  11.19 1 г  23 хв 
Григорівка 11.25 1 хв  11.26 1 г  30 хв 
Гаврилівка 11.33 1 хв  11.34 1 г  38 хв 
Пригоже 11.40 1 хв  11.41 1 г  45 хв 
Дубове 11.49 1 хв  11.50 1 г  54 хв 
Бурбулатівська 11.56 1 хв  11.57 2 г  1 хв 
950 Км 12.01 1 хв  12.02 2 г  6 хв 
Близнюки 12.07 1 хв  12.08 2 г  12 хв 
Рудаєве 12.15 1 хв  12.16 2 г  20 хв 
934 Км 12.22 1 хв  12.23 2 г  27 хв 
Лозова 12.35 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6802 Слов'янськ — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930