У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звірів - Здолбунів-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звірів - Здолбунів-Пас.:

Поточний розклад електричок Звірів - Здолбунів-Пас. включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 00 хв зі станції Звірів і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 17 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6352 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Звірів і Здолбунів-Пас. цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Арматнів(05.13), Цумань(05.39), Оржів(06.02), Обарів(06.21), Басів Кут(06.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звірів - Здолбунів-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звірів Здолбунів-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звірів - Здолбунів-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6352 Луцьк Здолбунів 05.09
Звірів
07.10
Здолбунів-Пас.
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6356-6355 Ковель Здолбунів 08.41
Звірів
10.28
Здолбунів-Пас.
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 16.00
Звірів
17.39
Здолбунів-Пас.
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звірів -Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звірів — Здолбунів-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів-Пас. — Звірів