У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звидки - Бабариківська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звидки - Бабариківська:

Поточний розклад електричок Звидки - Бабариківська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 40 хв зі станції Звидки і прибуває на станцію Бабариківська о 10 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 2 г 48 хв. Між станціями Звидки і Бабариківська цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Аксютівка(13.01), Будинок Відпочинку(13.37), Жовтнева(14.30), Савинці(15.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звидки - Бабариківська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звидки Бабариківська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звидки - Бабариківська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Харків Ізюм 07.40
Звидки
10.03
Бабариківська
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 12.55
Звидки
15.43
Бабариківська
2 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звидки -Бабариківська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звидки — Бабариківська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бабариківська — Звидки