У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звиняче - Радехів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звиняче - Радехів:

Поточний розклад електричок Звиняче - Радехів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 27 хв зі станції Звиняче і прибуває на станцію Радехів о 11 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6379 сполученням Ківерці - Радехів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Звиняче і Радехів цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Застав'є(10.33), Брани(11.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звиняче - Радехів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звиняче Радехів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звиняче - Радехів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Радехів 10.27
Звиняче
11.55
Радехів
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звиняче -Радехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звиняче — Радехів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радехів — Звиняче