У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звиняче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звиняче:

Актуальний розклад електричок по станції Звиняче містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Звиняче з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Радехів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 42 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Застав'є, Венгрівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Звиняче відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Радехів, Стоянів - Ківерці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звиняче відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 05.29 1 хв  05.30 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 10.19 1 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 15.20 1 хв  15.21 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 22.41 1 хв  22.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Звиняче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Звиняче