У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зимна Вода - 5 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зимна Вода - 5 Км:

Поточний розклад електричок Зимна Вода - 5 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 44 хв зі станції Зимна Вода і прибуває на станцію 5 Км о 21 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6125 сполученням Львів - Шкло-Старжиська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Зимна Вода і 5 Км цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Суховоля(20.47), Затока(21.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зимна Вода - 5 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зимна Вода 5 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зимна Вода - 5 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6125 Львів Шкло-Старжиська 20.44
Зимна Вода
21.15
5 Км
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зимна Вода -5 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зимна Вода — 5 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 5 Км — Зимна Вода