У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6684 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 04.01 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 04.01
Нововербівка 04.14 1 хв  04.15 13 хв 
61 Км 04.21 1 хв  04.22 20 хв 
Берестовеньки 04.29 1 хв  04.30 28 хв 
53 Км 04.36 1 хв  04.37 35 хв 
Широкий 04.44 1 хв  04.45 43 хв 
Власівка 04.56 2 хв  04.58 55 хв 
Станиця 05.05 1 хв  05.06 1 г  4 хв 
Караван 05.11 1 хв  05.12 1 г  10 хв 
Сосонівка 05.16 1 хв  05.17 1 г  15 хв 
Кварцевий 05.22 1 хв  05.23 1 г  21 хв 
Водолага 05.30 1 хв  05.31 1 г  29 хв 
Джгун 05.38 1 хв  05.39 1 г  37 хв 
Ордівка 05.44 1 хв  05.45 1 г  43 хв 
8 Км 05.49 1 хв  05.50 1 г  48 хв 
Утківка 05.55 1 хв  05.56 1 г  54 хв 
Мерефа 06.04 2 хв  06.06 2 г  3 хв 
Артемівка 06.10 1 хв  06.11 2 г  9 хв 
Комарівка 06.15 1 хв  06.16 2 г  14 хв 
Південний 06.18 1 хв  06.19 2 г  17 хв 
Зелений Гай 06.21 1 хв  06.22 2 г  20 хв 
Високий 06.24 1 хв  06.25 2 г  23 хв 
Науковий 06.28 1 хв  06.29 2 г  27 хв 
Покотилівка 06.33 1 хв  06.34 2 г  32 хв 
Карачівка 06.37 1 хв  06.38 2 г  36 хв 
Липовий Гай 06.41 1 хв  06.42 2 г  40 хв 
Новоселівка 06.47 2 хв  06.49 2 г  46 хв 
Харків-Пас. 06.54 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6684 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031