У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Коломия:

Розклад поїздів Одеса Коломия на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Коломия найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Затишшя, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 08.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Ш Одеса Чернівці 16.44
Одеса-Головна
08.53
Коломия
16 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 16.44
Одеса-Головна
08.53
Коломия
16 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Одеса