У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Подільськ-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Подільськ-Північний:

Поточний розклад електричок Одеса - Подільськ-Північний включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 17 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Подільськ-Північний о 14 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6252 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 51 хв. Між станціями Одеса і Подільськ-Північний цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Новодеповська(06.16), Єреміївка(07.08), Дмитрове(07.57), Мардарівка(09.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Подільськ-Північний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Подільськ-Північний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Подільськ-Північний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 05.52
Одеса-Головна
09.43
Подільськ-Північний
3 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6272 Одеса Балта 08.42
Одеса-Головна
12.21
Подільськ-Північний
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 11.17
Одеса-Головна
14.50
Подільськ-Північний
3 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Подільськ-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Подільськ-Північний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ-Північний — Одеса