У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сколе - Деражня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сколе - Деражня:

Розклад поїздів Сколе Деражня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Сколе Деражня найчастіше зупиняються на станціях Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.42 зі станції Сколе, в кінцевий же пункт Деражня прибувають вони відповідно о 07.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сколе Деражня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сколе - Деражня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Сколе - Деражня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
107Л Ужгород Одеса 00.42
Сколе
07.31
Деражня
6 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сколе -Деражня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сколе — Деражня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Деражня — Сколе