У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка-Пас. - Могилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жмеринка-Пас. - Могилівка:

Поточний розклад електричок Жмеринка-Пас. - Могилівка включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Жмеринка-Пас. і прибуває на станцію Могилівка о 18 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6304 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Жмеринка-Пас. і Могилівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жмеринка-Пас. - Могилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жмеринка-Пас. Могилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жмеринка-Пас. - Могилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жмеринка-Пас. -Могилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка-Пас. — Могилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Могилівка — Жмеринка-Пас.