У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Супранівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Супранівка:

Актуальний розклад електричок по станції Супранівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Супранівка з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 59 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Підволочиськ, Росохуватець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Супранівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, Підволочиськ - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Супранівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201 Підволочиськ Тернопіль 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6204 Тернопіль Підволочиськ 10.27 1 хв  10.28 Курсує щоденно - переглянути
6205 Підволочиськ Тернопіль 11.15 1 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6206 Тернопіль Підволочиськ 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Підволочиськ 21.58 1 хв  21.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Супранівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Супранівка