У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Максимівка-Тернопільська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка-Тернопільська:

Актуальний розклад електричок по станції Максимівка-Тернопільська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Максимівка-Тернопільська з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Гуляйполе, Стриївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Максимівка-Тернопільська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, Підволочиськ - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка-Тернопільська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201 Підволочиськ Тернопіль 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6204 Тернопіль Підволочиськ 10.04 1 хв  10.05 Курсує щоденно - переглянути
6205 Підволочиськ Тернопіль 11.38 1 хв  11.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6206 Тернопіль Підволочиськ 17.16 1 хв  17.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Підволочиськ 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка-Тернопільська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Максимівка-Тернопільська