У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кавуни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кавуни:

Актуальний розклад електричок по станції Кавуни містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кавуни з такими станціями і населеними пунктами як Вознесенськ, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 07 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Людмилівка, Южноукраїнська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кавуни відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Вознесенськ, Вознесенськ - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кавуни відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6231 Помічна Вознесенськ 07.36 2 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6232 Вознесенськ Помічна 10.06 2 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6233 Помічна Вознесенськ 13.36 2 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6234 Вознесенськ Помічна 16.05 2 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кавуни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кавуни