З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кавуни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кавуни:

Актуальний розклад електричок по станції Кавуни містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кавуни з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Знам'янка-Пас., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 55 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Людмилівка, Південноукраїнська, 1090 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кавуни відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Колосівка - Знам'янка-Пас., Помічна - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кавуни відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6411 Помічна Одеса 01.48 1 хв  01.49 Курсує щоденно - переглянути
6413 Помічна Одеса 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6412 Одеса Помічна 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Помічна 19.54 1 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кавуни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кавуни

Від станції Кавуни можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Кавуни