У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Людмилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Людмилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Людмилівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Людмилівка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Вознесенськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 33 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Олійникове, Кавуни. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Людмилівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вознесенськ - Помічна, Помічна - Вознесенськ, Людмилівка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Людмилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6162 Людмилівка Помічна 06.05 Курсує щоденно - переглянути
6231 Помічна Вознесенськ 07.10 2 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6232 Вознесенськ Помічна 10.32 2 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6233 Помічна Вознесенськ 13.10 2 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
6234 Вознесенськ Помічна 16.31 2 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6161 Помічна Людмилівка 21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Людмилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Людмилівка