У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кропивницька:

Актуальний розклад електричок по станції Кропивницька містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кропивницька з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Долинська, Людмилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 23 хв до пункту призначення Людмилівка. Найближчі станції та зупинні пункти Олійникове, Висоцьке, Осикувата. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кропивницька відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Долинська - Помічна, Людмилівка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кропивницька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6162 Людмилівка Помічна 06.30 27 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6041 Долинська Помічна 11.13 2 хв  11.15 Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 18.26 2 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
6161 Помічна Людмилівка 20.53 30 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кропивницька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кропивницька