У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Мартинівська — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мартинівська - Одеса номер 6403 відправляється зі станції Мартинівська о 04.04 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6403 Мартинівська - Одеса пролягає по таким станціям як Ганнівка, Калаглея, Раухівка-1, 1242 Км, Буялик, Чорноморська, Учнівська, Одеса-Східна, Слобідська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 15.11.2022 переводяться за розрядом на вимогу наступні платформи: 1281км, 1273км, 1268км, 1263км, 1249км, 1242км, Зарічанський, Вікторівка, Калаглея

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мартинівська 04.04
Мостове 04.09 1 хв  04.10 5 хв 
1165 Км 04.12 1 хв  04.13 8 хв 
Веселинове 04.21 1 хв  04.22 17 хв 
Ганнівка 04.31 1 хв  04.32 27 хв 
Миколаєве 04.42 1 хв  04.43 38 хв 
Колосівка 04.52 2 хв  04.54 48 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 05.02 1 хв  05.03 58 хв 
Калаглея 05.08 1 хв  05.09 1 г  4 хв 
Березівка 05.16 1 хв  05.17 1 г  12 хв 
1214 Км 05.23 2 хв  05.25 1 г  19 хв 
Вікторівка 05.30 1 хв  05.31 1 г  26 хв 
Раухівка-1 05.37 1 хв  05.38 1 г  33 хв 
Зарічанський 05.44 1 хв  05.45 1 г  40 хв 
Маринове 05.50 1 хв  05.51 1 г  46 хв 
Радіалка 05.54 1 хв  05.55 1 г  50 хв 
1242 Км 05.59 1 хв  06.00 1 г  55 хв 
Сербка 06.04 1 хв  06.05 2 г 
1249 Км 06.11 1 хв  06.12 2 г  7 хв 
Кубанка 06.17 1 хв  06.18 2 г  13 хв 
Буялик 06.23 1 хв  06.24 2 г  19 хв 
1263 Км 06.30 1 хв  06.31 2 г  26 хв 
Павлинка 06.34 1 хв  06.35 2 г  30 хв 
1268 Км 06.38 1 хв  06.39 2 г  34 хв 
Чорноморська 06.41 1 хв  06.42 2 г  37 хв 
1273 Км 06.48 1 хв  06.49 2 г  44 хв 
Польове 06.54 1 хв  06.55 2 г  50 хв 
Кремидівка 06.59 1 хв  07.00 2 г  55 хв 
Учнівська 07.07 1 хв  07.08 3 г  3 хв 
Перемога 07.11 1 хв  07.12 3 г  7 хв 
Степова 07.16 1 хв  07.17 3 г  12 хв 
Кулиндорове 07.23 1 хв  07.24 3 г  19 хв 
Одеса-Східна 07.31 1 хв  07.32 3 г  27 хв 
Шевченка 07.36 1 хв  07.37 3 г  32 хв 
Одеса-Сортувальна 07.43 1 хв  07.44 3 г  39 хв 
Одеса-Пересип 07.51 1 хв  07.52 3 г  47 хв 
Слобідська 07.59 1 хв  08.00 3 г  55 хв 
Одеса-Застава-2 08.06 2 хв  08.08 4 г  2 хв 
Одеса-Поїзна 08.11 1 хв  08.12 4 г  7 хв 
Одеса-Мала 08.15 2 хв  08.17 4 г  11 хв 
Одеса-Головна 08.23 4 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6403 Мартинівська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031