У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Веселинове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Веселинове:

Актуальний розклад електричок по станції Веселинове містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Веселинове з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Мартинівська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 33 хв до пункту призначення Мартинівська. Найближчі станції та зупинні пункти 1165 Км, Ганнівка, Мостове, Мартинівська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Веселинове відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мартинівська - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Мартинівська, Колосівка - Мартинівська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Веселинове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Мартинівська Одеса 04.21 1 хв  04.22 Курсує щоденно - переглянути
6410 Колосівка Мартинівська 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6413 Мартинівська Одеса 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6404 Одеса Мартинівська 12.14 1 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 15.21 1 хв  15.22 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Веселинове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Веселинове

Від станції Веселинове можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Веселинове