У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Мартинівська — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мартинівська - Одеса номер 6407 відправляється зі станції Мартинівська о 15.05 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6407 Мартинівська - Одеса пролягає по таким станціям як Ганнівка, Калаглея, Раухівка-1, 1242 Км, Буялик, Чорноморська, Учнівська, Одеса-Східна, Слобідська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мартинівська 15.05
Мостове 15.10 1 хв  15.11 5 хв 
1165 Км 15.14 1 хв  15.15 9 хв 
Веселинове 15.21 1 хв  15.22 16 хв 
Ганнівка 15.30 1 хв  15.31 25 хв 
Миколаєве 15.37 1 хв  15.38 32 хв 
Колосівка 15.47 1 хв  15.48 42 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 15.55 1 хв  15.56 50 хв 
Калаглея 16.00 1 хв  16.01 55 хв 
Березівка 16.08 1 хв  16.09 1 г  3 хв 
1214 Км 16.15 1 хв  16.16 1 г  10 хв 
Вікторівка 16.20 1 хв  16.21 1 г  15 хв 
Раухівка-1 16.26 1 хв  16.27 1 г  21 хв 
Зарічанський 16.33 1 хв  16.34 1 г  28 хв 
Маринове 16.39 1 хв  16.40 1 г  34 хв 
Радіалка 16.44 1 хв  16.45 1 г  39 хв 
1242 Км 16.49 1 хв  16.50 1 г  44 хв 
Сербка 16.55 1 хв  16.56 1 г  50 хв 
1249 Км 17.02 1 хв  17.03 1 г  57 хв 
Кубанка 17.07 1 хв  17.08 2 г  2 хв 
Буялик 17.14 1 хв  17.15 2 г  9 хв 
1263 Км 17.20 1 хв  17.21 2 г  15 хв 
Павлинка 17.24 1 хв  17.25 2 г  19 хв 
1268 Км 17.28 1 хв  17.29 2 г  23 хв 
Чорноморська 17.33 1 хв  17.34 2 г  28 хв 
1273 Км 17.40 1 хв  17.41 2 г  35 хв 
Польове 17.46 1 хв  17.47 2 г  41 хв 
Кремидівка 17.50 1 хв  17.51 2 г  45 хв 
Учнівська 17.58 1 хв  17.59 2 г  53 хв 
Перемога 18.02 1 хв  18.03 2 г  57 хв 
Степова 18.07 1 хв  18.08 3 г  2 хв 
Кулиндорове 18.13 1 хв  18.14 3 г  8 хв 
Одеса-Східна 18.20 1 хв  18.21 3 г  15 хв 
Шевченка 18.25 1 хв  18.26 3 г  20 хв 
Одеса-Сортувальна 18.32 1 хв  18.33 3 г  27 хв 
Одеса-Пересип 18.39 1 хв  18.40 3 г  34 хв 
Слобідська 18.46 1 хв  18.47 3 г  41 хв 
Одеса-Застава-2 18.52 6 хв  18.58 3 г  47 хв 
Одеса-Поїзна 19.01 1 хв  19.02 3 г  56 хв 
Одеса-Мала 19.05 1 хв  19.06 4 г 
Одеса-Головна 19.12 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6407 Мартинівська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031