У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Мартинівська — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мартинівська - Одеса номер 6407 відправляється зі станції Мартинівська о 15.05 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6407 Мартинівська - Одеса пролягає по таким станціям як Ганнівка, Калаглея, Раухівка-1, 1242 Км, Буялик, Чорноморська, Учнівська, Одеса-Східна, Слобідська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 15.11.2022 переводяться за розрядом на вимогу наступні платформи: 1281км, 1273км, 1268км, 1263км, 1249км, 1242км, Зарічанський, Вікторівка, Калаглея

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мартинівська 15.05
Мостове 15.10 1 хв  15.11 5 хв 
1165 Км 15.14 1 хв  15.15 9 хв 
Веселинове 15.21 1 хв  15.22 16 хв 
Ганнівка 15.30 1 хв  15.31 25 хв 
Миколаєве 15.37 1 хв  15.38 32 хв 
Колосівка 15.47 1 хв  15.48 42 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 15.56 1 хв  15.57 51 хв 
Калаглея 16.02 1 хв  16.03 57 хв 
Березівка 16.10 1 хв  16.11 1 г  5 хв 
1214 Км 16.18 2 хв  16.20 1 г  13 хв 
Вікторівка 16.25 1 хв  16.26 1 г  20 хв 
Раухівка-1 16.32 1 хв  16.33 1 г  27 хв 
Зарічанський 16.39 1 хв  16.40 1 г  34 хв 
Маринове 16.45 1 хв  16.46 1 г  40 хв 
Радіалка 16.49 1 хв  16.50 1 г  44 хв 
1242 Км 16.54 1 хв  16.55 1 г  49 хв 
Сербка 16.59 1 хв  17.00 1 г  54 хв 
1249 Км 17.06 1 хв  17.07 2 г  1 хв 
Кубанка 17.12 1 хв  17.13 2 г  7 хв 
Буялик 17.18 1 хв  17.19 2 г  13 хв 
1263 Км 17.25 1 хв  17.26 2 г  20 хв 
Павлинка 17.29 1 хв  17.30 2 г  24 хв 
1268 Км 17.33 1 хв  17.34 2 г  28 хв 
Чорноморська 17.36 1 хв  17.37 2 г  31 хв 
1273 Км 17.43 1 хв  17.44 2 г  38 хв 
Польове 17.49 1 хв  17.50 2 г  44 хв 
Кремидівка 17.54 1 хв  17.55 2 г  49 хв 
Учнівська 18.02 1 хв  18.03 2 г  57 хв 
Перемога 18.06 1 хв  18.07 3 г  1 хв 
Степова 18.11 1 хв  18.12 3 г  6 хв 
Кулиндорове 18.18 1 хв  18.19 3 г  13 хв 
Одеса-Східна 18.26 1 хв  18.27 3 г  21 хв 
Шевченка 18.31 1 хв  18.32 3 г  26 хв 
Одеса-Сортувальна 18.38 1 хв  18.39 3 г  33 хв 
Одеса-Пересип 18.46 1 хв  18.47 3 г  41 хв 
Слобідська 18.54 1 хв  18.55 3 г  49 хв 
Одеса-Застава-2 19.01 2 хв  19.03 3 г  56 хв 
Одеса-Поїзна 19.06 1 хв  19.07 4 г  1 хв 
Одеса-Мала 19.10 2 хв  19.12 4 г  5 хв 
Одеса-Головна 19.18 4 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6407 Мартинівська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031