У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия - Заліщики
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Коломия - Заліщики:

Розклад поїздів і електричок Коломия - Заліщики на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Коломия вранці о 08 г 32 хв і прибуває на кінцеву станцію о 11 г 45 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Коломия о 16 г 23 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Коломия до пункту прибуття Заліщики становить 3 г 1 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 49 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 13 хв.
Всі поїзди від станції Коломия до станції Заліщики курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Коломия - Заліщики проїжджають через такі станції і населені пункти як: Ценява, Хвалибога, Городенка-Завод, Рудка, Кострижівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Коломия - Заліщики, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Коломия - Заліщики можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452 Коломия Заліщики 08.32
Коломия
11.45
Заліщики
3 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
358 Ворохта Київ 16.23
Коломия
19.12
Заліщики
2 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Коломия -Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коломия — Заліщики

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Заліщики — Коломия

За маршрутом Коломия - Заліщики курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Коломия - Заліщики Показати тільки електрички сполученням Коломия - Заліщики