З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пасіка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пасіка:

Актуальний розклад електричок по станції Пасіка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пасіка з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Стрий, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 01 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Драчино, Карпати. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пасіка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Мукачево - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пасіка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 Лавочне Мукачево 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 16.35 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пасіка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пасіка