У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гукливий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гукливий:

Актуальний розклад електричок по станції Гукливий містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гукливий з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Стрий, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 27 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Скотарське, Воловець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гукливий відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Лавочне - Чоп, Мукачево - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гукливий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 Лавочне Мукачево 05.51 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 13.33 1 хв  13.34 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Лавочне Чоп 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 22.26 1 хв  22.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гукливий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гукливий