У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чинадієве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чинадієве:

Актуальний розклад електричок по станції Чинадієве містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чинадієве з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Лавочне, Стрий, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Карпати, Чинадієве(оп). Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чинадієве відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лавочне - Чоп, Мукачево - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чинадієве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 Лавочне Мукачево 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6502 Чоп Лавочне 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Лавочне Чоп 19.12 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чинадієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чинадієве