З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бескит
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бескит:

Актуальний розклад електричок по станції Бескит містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бескит з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Львів, Стрий, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 27 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Опорець, Скотарське, Лавочне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бескит відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Мукачево - Стрий, Мукачево - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бескит відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 Лавочне Мукачево 05.27 1 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
7001 Львів Мукачево 10.02 1 хв  10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187 Львів Мукачево 13.10 1 хв  13.11 Курсує щоденно - переглянути
7002 Мукачево Львів 17.20 1 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 20.26 1 хв  20.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бескит можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бескит