У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 П'ятихатки — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Кривий Ріг номер 6501 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 04.00 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6501 П'ятихатки - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як Жовті Води 1, Савро, 27 Км, Зав'ялівка, Кам'яне Поле, Саксагань, 54 Км, Рокувата, Вечірній Кут, Шмакове, Мудрьона.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 04.00
Жовті Води 1 04.11 1 хв  04.12 11 хв 
Савро 04.26 1 хв  04.27 26 хв 
27 Км 04.40 1 хв  04.41 40 хв 
Зав'ялівка 04.45 1 хв  04.46 45 хв 
Кам'яне Поле 04.58 1 хв  04.59 58 хв 
Саксагань 05.12 1 хв  05.13 1 г  12 хв 
54 Км 05.20 1 хв  05.21 1 г  20 хв 
Рокувата 05.27 1 хв  05.28 1 г  27 хв 
Вечірній Кут 05.39 1 хв  05.40 1 г  39 хв 
Шмакове 05.47 1 хв  05.48 1 г  47 хв 
Мудрьона 06.00 1 хв  06.01 2 г 
Кривий Ріг-Головний 06.10 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6501 П'ятихатки-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031