У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 П'ятихатки-Пас. — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6501 сполученням П'ятихатки-Пас. - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 04.37 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жовті Води 1, Савро, 27 Км, Зав'ялівка, Кам'яне Поле, Саксагань, 54 Км, Рокувата, Вечірній Кут, Шмакове, Мудрьона.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

03.11.2021, 04.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування через ст.Саксагань, Пост 3 км, ст.Пічугіне, ст.Кривий Ріг Сорт., ст.Кривий Ріг Гол. без заходу на ст.Рокувата, ст.Вечірній Кут, ст.Шмакове, ст.Мудрьона наступним розкладом: ст.Саксагань (5.42 - 6.02); Пост 3 км (6.11); ст.Пічугіне (6.20); ст.Кривий Ріг Сорт. (6.27); ст.Кривий Ріг Гол. (приб. 6.39).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 04.37
Жовті Води 1 04.48 1 хв  04.49 11 хв 
Савро 05.02 1 хв  05.03 25 хв 
27 Км 05.14 1 хв  05.15 37 хв 
Зав'ялівка 05.18 1 хв  05.19 41 хв 
Кам'яне Поле 05.29 1 хв  05.30 52 хв 
Саксагань 05.42 1 хв  05.43 1 г  5 хв 
54 Км 05.49 1 хв  05.50 1 г  12 хв 
Рокувата 05.57 1 хв  05.58 1 г  20 хв 
Вечірній Кут 06.10 1 хв  06.11 1 г  33 хв 
Шмакове 06.19 2 хв  06.21 1 г  42 хв 
Мудрьона 06.33 1 хв  06.34 1 г  56 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.43 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6501 П'ятихатки-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930