З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мудрьона
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мудрьона:

Актуальний розклад електричок по станції Мудрьона містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мудрьона з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, П'ятихатки-Пас., Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 27 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Шмакове, Кривий Ріг-Головний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мудрьона відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Тимкове, Кривий Ріг-Головний - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мудрьона відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6466 Тимкове П'ятихатки 08.29 1 хв  08.30 Курсує щоденно - переглянути
6509 П'ятихатки Тимкове 19.12 2 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6512 Кривий Ріг П'ятихатки 20.26 1 хв  20.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мудрьона можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мудрьона