У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вечірній Кут
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вечірній Кут:

Актуальний розклад електричок по станції Вечірній Кут містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вечірній Кут з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, П'ятихатки-Пас., Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 14 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Рокувата, Шмакове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вечірній Кут відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Кривий Ріг-Головний, Тимкове - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вечірній Кут відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 05.39 1 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
6466 Тимкове П'ятихатки 09.08 1 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 П'ятихатки Тимкове 18.56 1 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Кривий Ріг П'ятихатки 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вечірній Кут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вечірній Кут