У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шмакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шмакове:

Актуальний розклад електричок по станції Шмакове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шмакове з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, П'ятихатки-Пас., Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 04 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Вечірній Кут, Мудрьона. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шмакове відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Тимкове, Кривий Ріг-Головний - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шмакове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6466 Тимкове П'ятихатки 08.58 1 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 П'ятихатки Тимкове 19.05 1 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Кривий Ріг П'ятихатки 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шмакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шмакове