У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6512 Кривий Ріг — П'ятихатки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - П'ятихатки номер 6512 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 20.20 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 22.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6512 Кривий Ріг - П'ятихатки пролягає по таким станціям як Мудрьона, Шмакове, Вечірній Кут, Рокувата, 54 Км, Саксагань, Кам'яне Поле, Зав'ялівка, 27 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 20.20
Мудрьона 20.29 2 хв  20.31 9 хв 
Шмакове 20.45 1 хв  20.46 25 хв 
Вечірній Кут 20.55 1 хв  20.56 35 хв 
Рокувата 21.07 2 хв  21.09 47 хв 
54 Км 21.15 1 хв  21.16 55 хв 
Саксагань 21.21 1 хв  21.22 1 г  1 хв 
Кам'яне Поле 21.34 1 хв  21.35 1 г  14 хв 
Зав'ялівка 21.49 1 хв  21.50 1 г  29 хв 
27 Км 21.55 1 хв  21.56 1 г  35 хв 
Савро 22.10 1 хв  22.11 1 г  50 хв 
Жовті Води 1 22.24 1 хв  22.25 2 г  4 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.38 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6512 Кривий Ріг-Головний — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728