У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6816 Чугуїв — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Чугуїв - Харків номер 6816 відправляється зі станції Чугуїв о 14.29 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6816 Чугуїв - Харків пролягає по таким станціям як Дачі, Есхар, Покровка, 41 Км, Мохнач, Зелений Колодязь, 13 Км, Тернове, 5 Км, 3 Км, Безлюдівка, Передвузлова, Основа, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чугуїв 14.29
Дачі 14.37 1 хв  14.38 8 хв 
Есхар 14.42 1 хв  14.43 13 хв 
Покровка 14.46 1 хв  14.47 17 хв 
41 Км 14.51 1 хв  14.52 22 хв 
Мохнач 14.55 1 хв  14.56 26 хв 
Зелений Колодязь 15.00 1 хв  15.01 31 хв 
13 Км 15.05 1 хв  15.06 36 хв 
Тернове 15.09 1 хв  15.10 40 хв 
5 Км 15.13 1 хв  15.14 44 хв 
3 Км 15.17 1 хв  15.18 48 хв 
Безлюдівка 15.23 1 хв  15.24 54 хв 
Передвузлова 15.32 1 хв  15.33 1 г  3 хв 
Основа 15.39 1 хв  15.40 1 г  10 хв 
Новоселівка 15.49 1 хв  15.50 1 г  20 хв 
Харків-Пас. 15.55 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6816 Чугуїв — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031