У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Безлюдівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка:

Актуальний розклад електричок по станції Безлюдівка містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Безлюдівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Ізюм, Гракове, Чугуїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти Удянська, ЕЦ-2, 3 Км, Жихор. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Безлюдівка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Савинці - Харків-Пас., Харків-Пас. - Савинці, Харків-Пас. - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Безлюдівка - Харків від 17.00 грн. (11.2 км)

  • Безлюдівка - Ізюм від 39.50 грн. (129.8 км)

  • Безлюдівка - Балаклія від 25.00 грн. (69.3 км)

  • Безлюдівка - Зміїв від 19.00 грн. (24.0 км)

  • Безлюдівка - Основа від 15.00 грн. (6.0 км)

  • Безлюдівка - Чугуїв від 20.00 грн. (31.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Савинці Харків 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6812 Чугуїв Харків 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6605 Харків Гракове 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 08.38 1 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
6811 Харків Чугуїв 09.02 1 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 11.24 1 хв  11.25 Курсує щоденно - переглянути
6814 Чугуїв Харків 11.28 1 хв  11.29 Курсує щоденно - переглянути
6815* Харків Чугуїв 12.48 1 хв  12.49 Курсує щоденно - переглянути
6606 Гракове Харків 13.00 1 хв  13.01 Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 13.20 1 хв  13.21 Курсує щоденно - переглянути
6407* Харків Ізюм 14.30 1 хв  14.31 Курсує щоденно - переглянути
6816 Чугуїв Харків 15.05 1 хв  15.06 Курсує щоденно - переглянути
6430* Ізюм Харків 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6432* Савинці Харків 17.55 1 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Ізюм 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6817 Харків Чугуїв 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6818* Чугуїв Харків 20.28 1 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Безлюдівка

Від станції Безлюдівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Безлюдівка