У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Безлюдівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка:

Актуальний розклад електричок по станції Безлюдівка містить всього 19 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Безлюдівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Занки, Чугуїв, Балаклія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 00 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Удянська, ЕЦ-2, 3 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Безлюдівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чугуїв - Харків-Пас., Шебелинка - Харків-Пас., Харків-Левада - Чугуїв. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Шебелинка Харків 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6812 Чугуїв Харків 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6421 Харків Занки 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
6408 Балаклія Харків 08.38 1 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
6811 Харків Чугуїв 09.02 1 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Балаклія 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6814 Чугуїв Харків 11.28 1 хв  11.29 Курсує щоденно - переглянути
6422 Занки Харків 12.01 1 хв  12.02 Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 12.31 1 хв  12.32 Курсує щоденно - переглянути
6815 Харків Чугуїв 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6816 Чугуїв Харків 15.23 1 хв  15.24 Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Балаклія 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6430 Балаклія Харків 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Занки 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6817 Харків Чугуїв 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Шебелинка 20.19 1 хв  20.20 Курсує щоденно - переглянути
6818 Чугуїв Харків 20.28 1 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути
6432 Балаклія Харків 20.59 1 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Безлюдівка