У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Передвузлова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова:

Актуальний розклад електричок по станції Передвузлова містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Передвузлова з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Занки, Чугуїв, Балаклія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 38 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти ЕЦ-2, Основа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Передвузлова відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Чугуїв, Харків-Левада - Занки, Харків-Пас. - Чугуїв. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Шебелинка Харків 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6812 Чугуїв Харків 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6421 Харків Занки 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6408 Балаклія Харків 08.47 1 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
6811 Харків Чугуїв 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Балаклія 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6814 Чугуїв Харків 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6422 Занки Харків 12.10 1 хв  12.11 Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 12.21 1 хв  12.22 Курсує щоденно - переглянути
6815 Харків Чугуїв 12.54 1 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 15.04 1 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Балаклія 15.16 1 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
6816 Чугуїв Харків 15.32 1 хв  15.33 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Занки 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6430 Балаклія Харків 18.03 2 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6817 Харків Чугуїв 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Шебелинка 20.11 1 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути
6818 Чугуїв Харків 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Передвузлова

Від станції Передвузлова можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Передвузлова