У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Передвузлова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова:

Актуальний розклад електричок по станції Передвузлова містить всього 21 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Передвузлова з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Ізюм, Гракове, Чугуїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 02 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти ЕЦ-2, Основа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Передвузлова відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Букине, Харків-Пас. - Чугуїв, Ізюм - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Передвузлова - Харків від 15.00 грн. (7.2 км)

  • Передвузлова - Ізюм від 41.50 грн. (132.8 км)

  • Передвузлова - Зміїв від 19.00 грн. (28.0 км)

  • Передвузлова - Балаклія від 27.00 грн. (73.3 км)

  • Передвузлова - Чугуїв від 20.00 грн. (35.4 км)

  • Передвузлова - Савинці від 29.00 грн. (88.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Савинці Харків 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6812 Чугуїв Харків 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6605* Харків Гракове 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 08.47 1 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
6811 Харків Чугуїв 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6419* Харків Савинці 09.22 1 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 11.14 1 хв  11.15 Курсує щоденно - переглянути
6814 Чугуїв Харків 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6815* Харків Чугуїв 12.39 1 хв  12.40 Курсує щоденно - переглянути
6606* Гракове Харків 13.12 1 хв  13.13 Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 13.29 1 хв  13.30 Курсує щоденно - переглянути
6407* Харків Ізюм 14.20 1 хв  14.21 Курсує щоденно - переглянути
6816* Чугуїв Харків 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6430* Ізюм Харків 16.53 1 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути
6431* Харків Ізюм 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6817 Харків Чугуїв 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6432* Савинці Харків 18.04 2 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6404* Букине Харків 20.15 1 хв  20.16 Курсує щоденно - переглянути
6818 Чугуїв Харків 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 21.01 1 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Передвузлова