У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6913 Ніжин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Київ номер 6913 відправляється зі станції Ніжин о 08.57 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6913 Ніжин - Київ пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ніжин – Київ-Волинський складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 134.2 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 08.57
Григоро-Іванівка 09.03 1 хв  09.04 6 хв 
Володькова Дівиця 09.09 1 хв  09.10 12 хв 
Дослідна 09.14 1 хв  09.15 17 хв 
Носівка 09.22 1 хв  09.23 25 хв 
Космічна 09.27 1 хв  09.28 30 хв 
Кобижчі 09.32 1 хв  09.33 35 хв 
Попудренко 09.37 1 хв  09.38 40 хв 
Бобровиця 09.46 1 хв  09.47 49 хв 
Макарівка 09.50 1 хв  09.51 53 хв 
Марківці 09.56 1 хв  09.57 59 хв 
Ярославка 09.59 1 хв  10.00 1 г  2 хв 
Трубіж 10.03 1 хв  10.04 1 г  6 хв 
Заворичі 10.09 1 хв  10.10 1 г  12 хв 
Семиполки 10.15 1 хв  10.16 1 г  18 хв 
Бобрик 10.19 1 хв  10.20 1 г  22 хв 
Жердове 10.23 1 хв  10.24 1 г  26 хв 
Димерка 10.28 1 хв  10.29 1 г  31 хв 
Парникова 10.33 1 хв  10.34 1 г  36 хв 
Квітневий 10.38 1 хв  10.39 1 г  41 хв 
Бровари 10.43 1 хв  10.44 1 г  46 хв 
Княжичі 10.46 1 хв  10.47 1 г  49 хв 
Ялинка 10.50 1 хв  10.51 1 г  53 хв 
ДВРЗ 10.56 1 хв  10.57 1 г  59 хв 
Депо Дарниця 10.59 2 хв  11.01 2 г  2 хв 
Дарниця 11.06 3 хв  11.09 2 г  9 хв 
Лівий Берег 11.13 1 хв  11.14 2 г  16 хв 
Видубичі 11.19 2 хв  11.21 2 г  22 хв 
Київ-Деміївський 11.24 1 хв  11.25 2 г  27 хв 
Протасів Яр 11.29 1 хв  11.30 2 г  32 хв 
Київ-Пас. 11.34 3 хв  11.37 2 г  37 хв 
Караваєві Дачі 11.42 1 хв  11.43 2 г  45 хв 
Київ-Волинський 11.47 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6913 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930