У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

14 Км,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 14 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 14 Км з такими станціями і населеними пунктами як Краснопілля, Суми, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 05 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Золотницький, Глибне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 14 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краснопілля - Ворожба-Пас., Суми - Краснопілля. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6066 Ворожба Краснопілля 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 16.50 1 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Ворожба 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 14 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 14 Км,Сумська обл.