У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6866-6865 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Краснопілля - Суми номер 6866-6865 відправляється зі станції Краснопілля о 05.23 і прибуває на станцію Суми о 06.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6866-6865 Краснопілля - Суми пролягає по таким станціям як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 05.23
Корчаківка 05.34 2 хв  05.36 11 хв 
Глибне 05.43 1 хв  05.44 20 хв 
14 Км 05.47 1 хв  05.48 24 хв 
Золотницький 05.54 2 хв  05.56 31 хв 
Залізняк 06.01 1 хв  06.02 38 хв 
Бездрик 06.08 1 хв  06.09 45 хв 
Баси 06.18 2 хв  06.20 55 хв 
Олдиш 06.24 1 хв  06.25 1 г  1 хв 
Суми-Товарна 06.29 1 хв  06.30 1 г  6 хв 
59 Км 06.34 1 хв  06.35 1 г  11 хв 
Суми 06.42 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6866-6865 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930