У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6872 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Краснопілля - Суми номер 6872 відправляється зі станції Краснопілля о 19.00 і прибуває на станцію Суми о 20.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6872 Краснопілля - Суми пролягає по таким станціям як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 19.00
Корчаківка 19.12 1 хв  19.13 12 хв 
Глибне 19.20 1 хв  19.21 20 хв 
14 Км 19.24 1 хв  19.25 24 хв 
Золотницький 19.31 1 хв  19.32 31 хв 
Залізняк 19.37 1 хв  19.38 37 хв 
Бездрик 19.44 1 хв  19.45 44 хв 
Баси 19.54 1 хв  19.55 54 хв 
Олдиш 19.59 1 хв  20.00 59 хв 
Суми-Товарна 20.04 1 хв  20.05 1 г  4 хв 
59 Км 20.08 1 хв  20.09 1 г  8 хв 
Суми 20.15 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6872 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031