У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6872 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Краснопілля - Суми номер 6872 відправляється зі станції Краснопілля о 19.00 і прибуває на станцію Суми о 20.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6872 Краснопілля - Суми пролягає по таким станціям як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Краснопілля – Суми складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 37.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 19.00
Корчаківка 19.12 1 хв  19.13 12 хв 
Глибне 19.20 1 хв  19.21 20 хв 
14 Км 19.24 1 хв  19.25 24 хв 
Золотницький 19.31 1 хв  19.32 31 хв 
Залізняк 19.37 1 хв  19.38 37 хв 
Бездрик 19.44 1 хв  19.45 44 хв 
Баси 19.54 1 хв  19.55 54 хв 
Олдиш 19.59 1 хв  20.00 59 хв 
Суми-Товарна 20.04 1 хв  20.05 1 г  4 хв 
59 Км 20.08 1 хв  20.09 1 г  8 хв 
Суми 20.15 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6872 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031