У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6872 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Краснопілля - Суми номер 6872 відправляється зі станції Краснопілля о 18.50 і прибуває на станцію Суми о 20.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6872 Краснопілля - Суми пролягає по таким станціям як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 18.50
Корчаківка 19.02 1 хв  19.03 12 хв 
Глибне 19.10 1 хв  19.11 20 хв 
14 Км 19.14 1 хв  19.15 24 хв 
Золотницький 19.21 1 хв  19.22 31 хв 
Залізняк 19.27 1 хв  19.28 37 хв 
Бездрик 19.34 1 хв  19.35 44 хв 
Баси 19.44 1 хв  19.45 54 хв 
Олдиш 19.49 1 хв  19.50 59 хв 
Суми-Товарна 19.54 1 хв  19.55 1 г  4 хв 
59 Км 19.58 1 хв  19.59 1 г  8 хв 
Суми 20.05 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6872 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930