У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6872 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Краснопілля - Суми номер 6872 відправляється зі станції Краснопілля о 16.40 і прибуває на станцію Суми о 17.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6872 Краснопілля - Суми пролягає по таким станціям як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 16.40
Корчаківка 16.52 1 хв  16.53 12 хв 
Глибне 17.00 1 хв  17.01 20 хв 
14 Км 17.04 1 хв  17.05 24 хв 
Золотницький 17.11 1 хв  17.12 31 хв 
Залізняк 17.17 1 хв  17.18 37 хв 
Бездрик 17.24 1 хв  17.25 44 хв 
Баси 17.32 2 хв  17.34 52 хв 
Олдиш 17.38 1 хв  17.39 58 хв 
Суми-Товарна 17.44 1 хв  17.45 1 г  4 хв 
59 Км 17.49 1 хв  17.50 1 г  9 хв 
Суми 17.56 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6872 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930