У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6872 Суми — Краснопілля Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Суми - Краснопілля номер 6872 відправляється зі станції Суми о 17.20 і прибуває на станцію Краснопілля о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6872 Суми - Краснопілля пролягає по таким станціям як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, Бездрик, Залізняк, Золотницький, 14 Км, Глибне, Корчаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 17.20
59 Км 17.26 1 хв  17.27 6 хв 
Суми-Товарна 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
Олдиш 17.37 1 хв  17.38 17 хв 
Баси 17.43 1 хв  17.44 23 хв 
Бездрик 17.51 1 хв  17.52 31 хв 
Залізняк 17.58 1 хв  17.59 38 хв 
Золотницький 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
14 Км 18.10 1 хв  18.11 50 хв 
Глибне 18.14 1 хв  18.15 54 хв 
Корчаківка 18.23 2 хв  18.25 1 г  3 хв 
Краснопілля 18.37 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6872 Суми — Краснопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031