У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

25 Км,Чернігівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 25 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 25 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 25 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ромни, Бахмач-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 30 хв до пункту призначення Бахмач-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Григорівка, Рубанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 25 Км відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ромни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 25 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6934 Бахмач Ромни 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 15.29 1 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 25 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 25 Км,Чернігівська обл.