У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Алмаз
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Алмаз:

Актуальний розклад електричок по станції Алмаз містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Алмаз з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 30 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Вишневе, Святошин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Алмаз відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Фастів-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Алмаз відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6540 Фастів Святошин 06.58 1 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.29 1 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Алмаз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Алмаз