У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Алмаз
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Алмаз:

Актуальний розклад електричок по станції Алмаз містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Алмаз з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 41 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Вишневе, Святошин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Алмаз відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фастів-1 - Святошин, Святошин - Фастів-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Алмаз відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6540 Фастів Святошин 07.19 1 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
6545 Святошин Фастів 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Алмаз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Алмаз