У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Автозавод
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Автозавод:

Актуальний розклад електричок по станції Автозавод містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Автозавод з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Радехів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Гнидава, Луцьк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Автозавод відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Ківерці, Ківерці - Радехів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Автозавод відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 08.38 1 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 17.02 1 хв  17.03 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 21.07 1 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Автозавод можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Автозавод