У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бантишеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бантишеве:

Актуальний розклад електричок по станції Бантишеве містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бантишеве з такими станціями і населеними пунктами як Костянтинівка, Харків-Пас., Близнюки, Красний Лиман, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 38 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Гусарівка, Шидловська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бантишеве відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Харків-Пас., Скотовата - Лозова, Лозова - Костянтинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бантишеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Костянтинівка 04.48 1 хв  04.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6231-6232 Святогірськ Близнюки 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6233-6234 Близнюки Красний Лиман 12.11 1 хв  12.12 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Лозова 12.34 1 хв  12.35 Курсує щоденно - переглянути
6257 Лозова Слов'янськ 14.58 1 хв  14.59 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6007-6008 Гаврилівка Красний Лиман 19.47 1 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 21.05 1 хв  21.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 22.37 1 хв  22.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бантишеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бантишеве