У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Барвінок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Барвінок:

Актуальний розклад електричок по станції Барвінок містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Барвінок з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 59 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Технікум, Горожене. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Барвінок відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська, Долинська - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Барвінок відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.59 1 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 11.09 1 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 15.52 1 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 19.58 1 хв  19.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Барвінок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Барвінок