У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бездрик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бездрик:

Актуальний розклад електричок по станції Бездрик містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бездрик з такими станціями і населеними пунктами як Краснопілля, Суми, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 25 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Баси, Залізняк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бездрик відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Краснопілля, Краснопілля - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бездрик відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6066 Ворожба Краснопілля 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 16.31 1 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Ворожба 18.24 1 хв  18.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бездрик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бездрик