У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бездрик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бездрик:

Актуальний розклад електричок по станції Бездрик містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бездрик з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Краснопілля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 45 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Залізняк, Баси. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бездрик відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краснопілля - Суми, Суми - Краснопілля. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бездрик відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866-6865 Краснопілля Суми 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Краснопілля 07.41 1 хв  07.42 Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Суми 19.44 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бездрик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бездрик