У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борщів,Івано-Франківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борщів:

Актуальний розклад електричок по станції Борщів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Борщів з такими станціями і населеними пунктами як Чернівці, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 46 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Замулинці, Заболотів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Борщів відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Чернівці, Чернівці - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борщів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6472-6471* Коломия Чернівці 05.27 1 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469* Чернівці Коломия 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 19.24 1 хв  19.25 Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 20.45 1 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Борщів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Борщів,Івано-Франківська обл.