У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чагор
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чагор:

Актуальний розклад електричок по станції Чагор містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чагор з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 37 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Чернівці Південна, Космин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чагор відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Вадул-Сірет, Вадул-Сірет - Чернівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чагор відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Чагор - Чернівці(всі вокзали) від 11.00 грн. (3.6 км)

  • Чагор - Вадул-Сірет від 17.99 грн. (28.9 км)

  • Чагор - Вапнярки від 12.99 грн. (17.1 км)

  • Чагор - Червона Діброва від 12.99 грн. (14.9 км)

  • Чагор - Тисівці від 11.00 грн. (10.9 км)

  • Чагор - Волока від 11.00 грн. (5.3 км)

  • Чагор - Космин від 11.00 грн. (3.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6474 Вадул-Сірет Чернівці 11.36 1 хв  11.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чагор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чагор