У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чагор
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чагор:

Актуальний розклад електричок по станції Чагор містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чагор з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 11 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Чернівці Південна, Космин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чагор відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадул-Сірет - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чагор відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6472-6471 Коломия Вадул-Сірет 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Вадул-Сірет Коломия 17.10 1 хв  17.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чагор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чагор