У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чагор - Глибока-Буковинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чагор - Глибока-Буковинська:

Поточний розклад електричок Чагор - Глибока-Буковинська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 02 хв зі станції Чагор і прибуває на станцію Глибока-Буковинська о 10 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6473 сполученням Чернівці - Вадул-Сірет, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Чагор і Глибока-Буковинська цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Космин(09.09), Великий Кучурів(09.24), Червона Діброва(09.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чагор - Глибока-Буковинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чагор Глибока-Буковинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чагор - Глибока-Буковинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.02
Чагор
10.06
Глибока-Буковинська
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чагор -Глибока-Буковинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чагор — Глибока-Буковинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Глибока-Буковинська — Чагор