У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Часниківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Часниківка:

Актуальний розклад електричок по станції Часниківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Часниківка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 41 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти 19 Км, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Часниківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Сновськ, Сновськ - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Часниківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 08.39 1 хв  08.40 Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 15.35 1 хв  15.36 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Часниківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Часниківка