У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Бахмач-Пас. — Сновськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Бахмач-Пас. - Сновськ відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 20.28 і прибуває на станцію Сновськ о 22.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 3 Км, 6 Км, Часниківка, 19 Км, Доч, Галайбине, Бондарівка, 41 Км, Макошине, Мена, Пост 64 км(З.П.), Низківка, Лютівка, Радвине, Щимель.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 20.28
3 Км 20.33 1 хв  20.34 5 хв 
6 Км 20.38 1 хв  20.39 10 хв 
Часниківка 20.48 1 хв  20.49 20 хв 
19 Км 20.56 1 хв  20.57 28 хв 
Доч 21.06 1 хв  21.07 38 хв 
Галайбине 21.16 1 хв  21.17 48 хв 
Бондарівка 21.28 1 хв  21.29 1 г 
41 Км 21.33 1 хв  21.34 1 г  5 хв 
Макошине 21.43 1 хв  21.44 1 г  15 хв 
Мена 21.56 2 хв  21.58 1 г  28 хв 
Пост 64 км(З.П.) 22.08 1 хв  22.09 1 г  40 хв 
Низківка 22.23 1 хв  22.24 1 г  55 хв 
Лютівка 22.31 1 хв  22.32 2 г  3 хв 
Радвине 22.38 1 хв  22.39 2 г  10 хв 
Щимель 22.45 1 хв  22.46 2 г  17 хв 
Сновськ 22.54 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6503 Бахмач-Пас. — Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930