У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Бахмач — Сновськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Бахмач - Сновськ номер 6503 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 19.40 і прибуває на станцію Сновськ о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6503 Бахмач - Сновськ пролягає по таким станціям як 3 Км, 6 Км, Часниківка, 19 Км, Доч, Галайбине, Бондарівка, 41 Км, Макошине, Мена, Пост 64 км(З.П.), Низківка, Лютівка, Радвине, Щимель.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 19.40
3 Км 19.45 1 хв  19.46 5 хв 
6 Км 19.50 1 хв  19.51 10 хв 
Часниківка 20.00 1 хв  20.01 20 хв 
19 Км 20.08 1 хв  20.09 28 хв 
Доч 20.18 1 хв  20.19 38 хв 
Галайбине 20.28 1 хв  20.29 48 хв 
Бондарівка 20.40 1 хв  20.41 1 г 
41 Км 20.45 1 хв  20.46 1 г  5 хв 
Макошине 20.57 1 хв  20.58 1 г  17 хв 
Мена 21.11 2 хв  21.13 1 г  31 хв 
Пост 64 км(З.П.) 21.23 1 хв  21.24 1 г  43 хв 
Низківка 21.38 1 хв  21.39 1 г  58 хв 
Лютівка 21.46 1 хв  21.47 2 г  6 хв 
Радвине 21.53 1 хв  21.54 2 г  13 хв 
Щимель 22.00 1 хв  22.01 2 г  20 хв 
Сновськ 22.10 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6503 Бахмач-Пас. — Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930