У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 Бахмач-Пас. — Сновськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням Бахмач-Пас. - Сновськ відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 20.28 і прибуває на станцію Сновськ о 22.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 3 Км, 6 Км, Часниківка, 19 Км, Доч, Галайбине, Бондарівка, 41 Км, Макошине, Мена, Пост 64 км(З.П.), Низківка, Лютівка, Щимель.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 20.28
3 Км 20.33 1 хв  20.34 5 хв 
6 Км 20.38 1 хв  20.39 10 хв 
Часниківка 20.48 1 хв  20.49 20 хв 
19 Км 20.56 1 хв  20.57 28 хв 
Доч 21.06 1 хв  21.07 38 хв 
Галайбине 21.16 1 хв  21.17 48 хв 
Бондарівка 21.28 1 хв  21.29 1 г 
41 Км 21.33 1 хв  21.34 1 г  5 хв 
Макошине 21.43 1 хв  21.44 1 г  15 хв 
Мена 21.56 2 хв  21.58 1 г  28 хв 
Пост 64 км(З.П.) 22.08 1 хв  22.09 1 г  40 хв 
Низківка 22.23 1 хв  22.24 1 г  55 хв 
Лютівка 22.31 1 хв  22.32 2 г  3 хв 
Щимель 22.45 1 хв  22.46 2 г  17 хв 
Сновськ 22.54 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6503 Бахмач-Пас. — Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031